Elektrický paletový vozík 2500kg1150mm

Elektrický paletový vozík EPT25-25WA je vynikajúcim modelom paletového vozíka, ktorý spĺňa rôzne potreby nakladania do skladu. Ideálne pre náročné prevádzkové podmienky a pri preprave na krátku vzdialenosť.

Paletový vozík bol vybavený inovatívnym systémom striedavého prúdu, ktorý zaručuje vysokú účinnosť, ako aj vynikajúcu presnosť pohybu a manévrovateľnosti. Životnosť podvozku predlžuje pevná vidlička na palety, rám BOX a nastaviteľná spojka. Konštrukcia vidlíc je vhodná pre všetky typy paliet.

Predná časť konštrukcie podvozku je zakrivená, aby sa zabránilo skĺznutiu vozidla pri zdvíhaní.

Vybavenie paletového vozíka má tiež prvky zodpovedné za bezpečnosť obsluhy. Má bezpečnostný spínač, ktorý preruší napájanie v prípade núdze. Modul LBR chráni náklad pred pádom. Dlhá riadiaca tyčinka je odolná voči nárazom.

Ďalšou výhodou paletového vozíka je jeho funkčnosť. Konštrukcia pákového ovládača znižuje námahu ovládať vozidlo, čo sa prejavuje v jeho ľahkej obsluhe. Okrem toho má tyč široký rozsah rotácie dosahujúci viac ako 180 stupňov. Kompaktná konštrukcia zaručuje malý polomer otáčania.

Elektrické paletové vozíky EPT25-25WA nie sú z hľadiska údržby náročné. Trakčný motor na striedavý prúd nevyžaduje údržbu. Indikátor batérie informuje operátora o čitateľnom indikátore stavu nabitia a časovači. Prístup ku všetkým kľúčovým modulom je možný vďaka jednoduchému demontáži zadného panelu. Okrem toho je tento elektrický paletový vozík vybavený nízkonapäťovým vypínacím modulom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu batérie.

Technická špecifikácia:

Druh pohonu - elektrický

Poloha operátora - chôdza

Typ spúšťania - manuálne

Nosnosť - 2500 kg

Výška zdvihu paletového vozíka - 120 mm

Výška spustených vidlíc - 85 mm

Celková dĺžka - 1748/1818 mm

Celková šírka - 710 mm

Rozmery vidlice paliet - 55x170x1150 (1220) mm

Polomer otáčania - 1595 mm

Rýchlosť jazdy s / bez bremena - 5 / 5,5 km / h

Rýchlosť zdvihu s / bez bremena - 0,051 / 0,060 m / s

Spúšťacia rýchlosť s / bez bremena - 0,032 / 0,039 m / s

Maximálna stúpavosť s / bez zaťaženia - 2/8%

Typ brzdy - elektromagnetický

Hmotnosť batérie - 220 kg

Napätie batérie / menovitá kapacita - 24/240 V / Ah

Paletový vozík je úplne nový.

0,00 €