Elektrický paletový vozík 2000kg800mm

Elektrický paletový vozík EPT20 je vynikajúci model paletového vozíka, ktorý uspokojuje rôzne potreby nakladania do skladu. Ideálne pre náročné prevádzkové podmienky a pri preprave na krátku vzdialenosť.

Paletový vozík bol vybavený inovatívnym systémom striedavého prúdu, ktorý zaručuje vysokú účinnosť, ako aj vynikajúcu presnosť pohybu a manévrovateľnosti. Životnosť podvozku predlžuje pevná vidlička na palety, rám BOX a nastaviteľná spojka. Konštrukcia vidlíc je vhodná pre všetky typy paliet.

Predná časť konštrukcie podvozku je zakrivená, aby sa zabránilo skĺznutiu vozidla pri zdvíhaní.

Vybavenie paletového vozíka má tiež prvky zodpovedné za bezpečnosť obsluhy. Má bezpečnostný spínač, ktorý preruší napájanie v prípade núdze. Modul LBR chráni náklad pred pádom. Dlhá riadiaca tyčinka je odolná voči nárazom.

Ďalšou výhodou paletového vozíka je jeho funkčnosť. Konštrukcia pákového ovládača znižuje námahu ovládať vozidlo, čo sa prejavuje v jeho ľahkej obsluhe. Okrem toho má tyč široký rozsah rotácie dosahujúci viac ako 180 stupňov. Kompaktná konštrukcia zaručuje malý polomer otáčania.

Elektrický paletový vozík EPT nie je z hľadiska údržby náročný. Trakčný motor na striedavý prúd nevyžaduje údržbu. Indikátor batérie informuje operátora o čitateľnom indikátore stavu nabitia a časovači. Prístup ku všetkým kľúčovým modulom je možný vďaka jednoduchému demontáži zadného panelu. Okrem toho je tento elektrický paletový vozík vybavený nízkonapäťovým vypínacím modulom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu batérie.

Technická špecifikácia:

Model EPT20-20WAI

nosnosť 2000 kg

Ovládanie ZAPI

Batéria 150AH

výška zdvihu 800 mm

0,00 €