Elektrický pal. vys. vozík 3000mm1500kg

ES15-15ES je profesionálny zakladač paliet na stohovanie bremien vo výškach. Konštrukcia vozíka bola dôkladne premyslená a pevne navrhnutá s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť práce. Prezentovaný vozík s elektrickým zdvihákom bol vybavený vysoko kvalitným stĺpikom "H". Toto technické riešenie zvyšuje životnosť celého vozíka. Inovatívny systém striedavého prúdu poskytuje vysoký výkon, presné ovládanie a vynikajúci výkon.

Hydraulický agregát je podzostava so vstavaným valcom vysokej triedy, ktorý je odolný a veľmi tichý. Káble v spojení s konektorom AMP sú odolným konštrukčným prvkom, vďaka čomu sa počet porúch výrazne zníži.

Za bezpečnú prevádzku vysokozdvižného vozíka je zodpovedné množstvo zariadení. Hydraulický systém nedovolí stožiaru rýchlo klesnúť z veľkej výšky. Núdzové tlačidlo v hornej časti oja chráni obsluhu pred rozdrvením. Pohonný systém je vybavený modernou brzdou, ktorá zabraňuje zdvíhaniu vysokozdvižného vozíka na rampe. Kompaktná veľkosť sa premieta do jeho vysokej manévrovateľnosti a malého polomeru otáčania.

Technická špecifikácia:

Výška stožiara so zníženými vidlicami - 198 cm

Nosnosť - 1500 kg

Ťažisko - 600 mm

Max. výška zdvihu - 3000 mm

Minimálna výška vidlice - 85 mm

Dĺžka vidlice - 1150 mm

Šírka vidlice štandardná - 570 mm

Šírka vidlice - 170 mm.

Šírka vozíka - 800 mm

Minimálny polomer otáčania - 1463 mm

Rýchlosť zdvihu s bremenom -22 mm / s

Zdvíhanie - hydraulické

Svetlosť vozíka - 30 mm

Pohon vozíka - elektrický

Celková hmotnosť vozíka - 761 kg

Batéria - 120 Ah

0,00 €