Elektrický pal. vys. vozík 3000mm1200kg

ES12-12ES je technologicky vyspelý elektrický paletový vozík. Jeho kompaktná veľkosť znamená, že stroj vyžaduje minimálny pracovný priestor. Inovatívny dizajn zaručuje nízku spotrebu energie a vysokú spoľahlivosť. Špecializovaný pohon a hydraulický systém zaisťujú hladký chod a tichú prevádzku. Elektrické drôty sú vyrobené z materiálov s vysokou pevnosťou, čo sa prejavuje v ich nízkej miere zlyhania. Podvozok točnice zaručuje stabilnú prevádzku pri veľkom skladovaní.

Bezpečná manipulácia s vysokozdvižným vozíkom je možná vďaka núdzovému vybaveniu. Praktické bezpečnostné tlačidlo vám umožňuje v prípade núdze prerušiť napájanie. Keď výška zdvihu presiahne nastavenú výšku, vozidlo sa automaticky prepne do režimu nízkej rýchlosti. Zadná protisklzová brzda zabraňuje skĺznutiu vozidla, ak je na rampe alebo na naklonenej rovine.

Praktický, dlhý oj s praktickými ovládacími tlačidlami, ktorý je zodpovedný za ľahké a pohodlné ovládanie. Jeho umiestnenie na ľavú stranu paletového vozíka zlepšuje viditeľnosť a zvyšuje presnosť prevádzky.

Údržbu paletového výťahu ES10-10ES uľahčuje bezúdržbová batéria a odnímateľný zadný panel.

Technická špecifikácia:

Nostnosť - 1200 kg

ťažisko - 600 mm

celková výška - 2060 mm

max. výška zdvihu - 3000 mm

min. výška vidlice - 85 mm

dĺžka vidlice - 1150 mm

štandardná šírka vidlice - 570 mm

Šírka vidlice - 170 mm

šírka paletového vozíka - 800 mm

minimálny polomer otáčania paletového vozíka - 1463 mm

rýchlosť zdvihu s bremenom -22 mm / s

zdvíhacie - hydraulické

svetlosť vozíka - 30 mm

pohon vozíka - elektrický

0,00 €