Elektrický pal. vys. vozík 2500mm1000kg s nízkym stožiarom!

Zložený stožiar: 1770mm

ES10-10ES2 je technologicky vyspelý elektrický paletový vozík. Jeho kompaktná veľkosť znamená, že stroj vyžaduje minimálny pracovný priestor. Inovatívny dizajn zaručuje nízku spotrebu energie a vysokú spoľahlivosť. Špecializovaný pohon a hydraulický systém zaisťujú hladký chod a tichú prevádzku. Elektrické drôty sú vyrobené z materiálov s vysokou pevnosťou, čo sa prejavuje v ich nízkej miere zlyhania. Podvozok točnice zaručuje stabilnú prevádzku pri veľkom skladovaní.

Bezpečná manipulácia s vysokozdvižným vozíkom je možná vďaka núdzovému vybaveniu. Praktické bezpečnostné tlačidlo vám umožňuje v prípade núdze prerušiť napájanie. Keď výška zdvihu presiahne nastavenú výšku, vozidlo sa automaticky prepne do režimu nízkej rýchlosti. Zadná protisklzová brzda zabraňuje skĺznutiu vozidla, ak je na rampe alebo na naklonenej rovine.

Praktický, dlhý oj s praktickými ovládacími tlačidlami, ktorý je zodpovedný za ľahké a pohodlné ovládanie. Jeho umiestnenie na ľavú stranu paletového vozíka zlepšuje viditeľnosť a zvyšuje presnosť prevádzky.

Údržbu paletového výťahu ES10-10ES2 uľahčuje bezúdržbová batéria a odnímateľný zadný panel.

Technická špecifikácia:

Nosnosť - 1000 kg

celková výška stožiaru - 1770 mm

výška zdvihu - 2500 mm

celková dĺžka - 1740 mm

štandardná šírka vidlice - 570 mm

Šírka vidlice - 170 mm

šírka vysokozdvižného vozíka - 800 mm

minimálny polomer otáčania palety - 1408 mm

zdvíhanie - elektrické

pohon vozíka - elektrický

batéria - 2x 85 Ah

0,00 €