Elektrický pal.vys. vozík 1600mm800kg

Elektrický paletový vozík ES08-20WAI je príkladom technologických riešení pre náročných používateľov. Prezentovaný model umožňuje pohybovať dvoma palietami súčasne, čo zdvojnásobuje efektivitu práce.

Paletový vozík je vybavený inovatívnym systémom striedavého prúdu zodpovedným za výkon, presnú kontrolu a nadpriemerné pracovné výsledky. Vertikálna prevodovka výrazne predlžuje životnosť vozidla. Hydraulický systém si zaslúži pozornosť. Jeho pokrokový dizajn výrazne znížil emisie hluku. Valec a kábel sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. To všetko sa premieta do spoľahlivosti hydraulického systému.

Stĺpik v tvare písmena "H" zvyšuje pevnosť celého podvozku. ES08-20WAI dostal nový dizajn vo forme ergonomického joysticku. Poskytuje ľahký a pohodlný prístup ku všetkým tlačidlám. Výhodou prezentovaného vysokozdvižného vozíka je možnosť zdvihnutia dvoch paliet súčasne. Riešením, ktoré to umožňuje, sú dvojúrovňové vidlice zdvíhané elektrickou elektrárňou. Pri obsluhe pozemného dopravníka na obmedzenom povrchu je možné použiť funkciu rýchlosti plazenia. Počas vertikálnej prevádzky rýchlosť jazdy automaticky klesne, aby sa umožnila opatrná prevádzka. Dlhá oja riadenia vyžaduje menšie úsilie a uľahčuje ovládanie.

Stav nabitia batérie a prevádzkové hodiny môže operátor monitorovať pomocou počítadla hodín a ukazovateľa nabitia.

Na zaistenie ochrany akumulátora je vysokozdvižný vozík vybavený funkciou odpojenia nízkeho napätia.

Technická špecifikácia:

Pohonná jednotka - elektrická

Poloha operátora - chôdza

Prevádzková hmotnosť (s batériou) - 660 kg

Nosnosť - 800 kg

Rozmery vidlice - 60/1901150 mm

Polomer prsta - 1442 mm

Šírka vozíka - 680 mm

Typ brzdy - elektromagnetický

Výška zdvihu - 1680 mm

Ovládač - ZAPI

Motor - striedavý prúd

Batéria - 224AH AGM

Vysokozdvižný vozík je úplne nový.

Vybavený vstupnou nabíjačkou.

0,00 €