E-SHOP

UPOZORNENIE! Ceny pod produktami sú uvedené s DPH !!!

Kategórie

Vysokozdvižné vozíky značky HC Forklift

Spoločnosť Hangcha Group Company má za sebou bohatú históriu, založená bola už v roku 1956. Hangcha Group Co, Ltd je svetovým významný priemyselným podnikom, pôsobiacim v oblasti produkcie vysokozdvižných vozíkov HC Forklift. V roku 2008 patrila spoločnosť medzi top 14 výrobných závodov na výrobu manipulačných zariadení na svete. 24.2.2016 Hangcha založila európsku pobočku Hangcha Europe GmbH, so sídlom na Mariechen-Graulich-Str. 12a, Floersheim v Nemecku. Vstupom tejto spoločnosti sa výrazným spôsobom sa zrýchlila dodacia doba strojov a náhradných dielov v rámci Európy. Hangcha Group ponúka kompletný sortiment zariadení HC Forklift pre manipuláciu s materiálom hmotnosti od 1 tony po 32 ton: čelné vysokozdvižné dieselové vozíky, čelné vysokozdvižné LPG vozíky, čelné vysokozdvižné elektrické vozíky - trojkolesové, štvorkolesové, terénne vozíky vysokotonážne vozíky, ručne vedenú skladovú techniku a ťahače.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE ZNAČKU HC FORKLIFT?

  • Nižšia cena: náhradných dielov; hodinovej sadzby servisných technikov; technických,revíznych a garančných prehliadok ako u konkurenčných značiek
  • Vozíky nie sú blokované, čo znamená, že pozáručný servis vám môže sprostredkovať neautorizovaný servis, čo razantne znižuje prevádzkové náklady.
  • Stroje HC Forklift sú z dlhodobého hľadiska nenáročné na servis .
  • Vysokozdvižný vozík HC forklift ponúka najlepši pomer kvality a pracovného výkonu na danú obstarávaciu cenu. 
  • Konštrukcia vysokozdvižných vozíkov HC Forklift je veľmi jednoduchá bez nepotrebných komponentov a zariadení ktorými sú niektoré drahé stroje doplnené. 
  • Filozofiou HC forklift pri vývoji techniky, je zameranie na jednoduché prevedenie. Týmto spôsobom, HC Forklift zachováva veľmi priaznivú obstarávaciu cenu aj napriek vysokej kvalite komponentov
  • Po určitom čase sa väčšina komponentov opotrebením stáva nefunkčná, problematická a vyžaduje si obnovu. Čím zložitejší stroj, tým väčšie riziko a do budúcna potencionálny problém. 

''Zákazník väčšinou potrebuje stroj pre prácu, s dlhou životnosťou , nízkonákladový a s dlhodobého hľadiska nenáročný na servis. HC forklift sa drží myšlienky, aby stroj slúžil majiteľovi, bol navrhnutý pre prácu, pre minimalizovanie nákladov na údržbu.''

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE D&D UNIMEX SLOVAKIA?

Servis 

HC Forklift

Vyškolený a kvalitne vybavený tím technikov na servis HC Forklift realizuje väčšinu servisných zásahov u zákazníka na celom území SR.

servis@hcforklifts.sk

Použité vysokozdvižné vozíky 

Ponuka použitej manipulačnej techniky, so zárukou vysokej kvality a vykonávania servisu našou spoločnosťou. 

bazar@hcforklifts.sk

Trakčné batérie a akumulátory 

Trakčné batérie pre vysokozdvižné vozíky, manipulačnú techniku, čistiace stroje, pracovné plošiny, štartovacie batérie

baterie@hcforklifts.sk